Čelada Cannondale Quick, siva
Čelada Cannondale Quick
Čelada Cannondale Quick MTB je eden od osnovnih modelov znamke. A to ne pomeni, da čelada nima pomembnih parametrov.|
Neprimerljivo udobje in prilagajanje obliki glave zahvaljujoč integrirani tehnologiji Micro-Dial Fit w / Ergo-Fit EVA
|
|
Školjka je izdelana s tehnologijo In-Mould neposrednega vbrizgavanja polikarbonata v polistiren. Oba dela sta trdno povezana in morebitni udar se porazdeli po celotni površini čelade.
|
|
Udobno prileganje, varna nastavitev in celodnevno nošenje zagotavlja mehak pas z vpenjanjem
|
| Spol | Moški, Ženske, Unisex |
| Barva | siva |
| Modelno leto | 2021 |
| Teža | 300 g |
| Prezračevalne odprtine | 19 odprtin |
| ID izdelka | 132284 |
| Velikost | Obseg |
|---|---|
| S | 51-55 cm |
| M | 55-59 cm |
| L | 59-63 cm |
| Velikost | Obseg |
|---|---|
| S/M | 55-61 cm |
| L/XL | 60-64 cm |
| Velikost | Obseg |
|---|---|
| S/M | 52-58 cm |
| L/XL | 56-62 cm |
| Velikost | Obseg |
|---|---|
| S/M | 54-58 cm |
| L/XL | 58-62 cm |
| Velikost | Obseg |
|---|---|
| S/M | 52-58 cm |
| L/XL | 59-62 cm |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Varianta Cannondale Quick prilba, čierna
Pomer cena/kvalita výborná.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnikVarianta Cannondale Quick prilba, biela
Vrátené späť. Na prilbe sa nedali poriadne nastaviť popruhy,
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnikVarianta Cannondale Quick prilba, volt