Čelada Cannondale Hunter, črna
Čelada je na zadnji strani opremljena z razširjenim delom. Ta podaljšan zadnji del bo poskrbel za vašo varnost pri vožnji in padcu.
| Spol | Moški, Ženske, Unisex |
| Barva | črna |
| ID izdelka | 77772 |
| Velikost | Obseg |
|---|---|
| S | 51-55 cm |
| M | 55-59 cm |
| L | 59-63 cm |
| Velikost | Obseg |
|---|---|
| S/M | 55-61 cm |
| L/XL | 60-64 cm |
| Velikost | Obseg |
|---|---|
| S/M | 52-58 cm |
| L/XL | 56-62 cm |
| Velikost | Obseg |
|---|---|
| S/M | 54-58 cm |
| L/XL | 58-62 cm |
| Velikost | Obseg |
|---|---|
| S/M | 52-58 cm |
| L/XL | 59-62 cm |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov