Cannondale Burgerman Colab otroška čelada črna
Cannondale Burgerman Colab je otroška kolesarska čelada, na katero se lahko zanesete.
Otroška čelada Cannondale Burgerman Colab je zelo lahka in trpežna.
Čelada je opremljena s sistemom Easy Fit. Ta sistem vključuje oblazinjenje v predelu brade in možnost prilagajanja velikosti čelade po potrebi.
Otroška čelada Cannondale Burgerman Colab ponuja neprimerljivo udobje in sproščeno vožnjo.
| Spol | Otroški |
| Barva | večbarvna |
| ID izdelka | 77765 |
| Velikost | Obseg |
|---|---|
| S | 51-55 cm |
| M | 55-59 cm |
| L | 59-63 cm |
| Velikost | Obseg |
|---|---|
| S/M | 55-61 cm |
| L/XL | 60-64 cm |
| Velikost | Obseg |
|---|---|
| S/M | 52-58 cm |
| L/XL | 56-62 cm |
| Velikost | Obseg |
|---|---|
| S/M | 54-58 cm |
| L/XL | 58-62 cm |
| Velikost | Obseg |
|---|---|
| S/M | 52-58 cm |
| L/XL | 59-62 cm |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov