Cannondale Intent MIPS MTB čelada zelena / črna
Enduro čelada s podaljšanim zadnjim delom za večjo zaščito tilnika.
Konstrukcija ima 13 dvoslojnih zračnih odprtin za boljšo ventilacijo in povečanje učinka hlajenja.
Dodatna prednost je nastavljiv kotni vizir, nastavljiv fit sistem za optimizacijo udobja. Čelada je kompatibilna z očali.
Poleg tega ta model vključuje vložek MIPS, katerega funkcija je zmanjšanje rotacijske energije v primeru padca.
Tehnologija školjke: podaljšan zadnji del
Sistem zapenjanja: upravljalni disk
Prezračevalne odprtine: 13 odprtin
Dodatno: MIPS, pritrditev očal
| Spol | Moški, Ženske, Unisex |
| Barva | zelena |
| Značilnosti čelade | MIPS, Odstranljiv/nastavljiv vizir |
| ID izdelka | 132279 |
| Velikost | Obseg |
|---|---|
| S | 51-55 cm |
| M | 55-59 cm |
| L | 59-63 cm |
| Velikost | Obseg |
|---|---|
| S/M | 55-61 cm |
| L/XL | 60-64 cm |
| Velikost | Obseg |
|---|---|
| S/M | 52-58 cm |
| L/XL | 56-62 cm |
| Velikost | Obseg |
|---|---|
| S/M | 54-58 cm |
| L/XL | 58-62 cm |
| Velikost | Obseg |
|---|---|
| S/M | 52-58 cm |
| L/XL | 59-62 cm |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov