Čevlji Topo Athletic Terraventure 4 WP, črni/ogljeni
Čevlji Topo Athletic Terraventure 4 WP
Vodoodporen pohodni čevelj z membrano eVent®, robustnim podplatom in fleksibilno zaščitno ploščo. Združuje udobje in vsestranskost z agilnim odzivom na tehnično zahtevnih poteh – ne glede na dež ali slabo vreme.|
Popolnoma vodotesna konstrukcija eVent® Waterproof bootie zadržuje vodo zunaj, da bodo vaša stopala ostala popolnoma suha in udobna tudi v mokrih pogojih.
|
|
Srednje oblazinjena platforma nudi udoben občutek že ob prvem obuvanju
|
|
Fleksibilna zaščitna plošča ESS ščiti pred poškodbami in povečuje varnost stopala zaradi ostrih kamnov in korenin
|
|
Visoko cenjen podplat Vibram® Megagrip zagotavlja izjemen oprijem in odpornost proti zdrsu, tako da vas nič ne ustavi.
|
|
Široka anatomska konica omogoča naravno raztezanje prstov, medtem ko sta srednji del in peta trdno zasidrana
|
| Spol | Moški |
| Barva | black/charcoal |
| Material | drugi materiali, sintetični material, guma |
| Sezona | Poletno, Prehodno |
| Vodoodpornost | da |
| Vezanje | klasična |
| Drop | 3 mm |
| Korak | nevtralen |
| Blaženje | srednje |
| Teža | 340 g |
| Višina platforme | 25 mm (peta) 22 mm (konica) |
| ID izdelka | 360768 |
Moška obutev
| US | EU | UK | CM |
|---|---|---|---|
| 7 | 40 | 6 | 25 |
| 7.5 | 40.5 | 6.5 | 25.5 |
| 8 | 41 | 7 | 26 |
| 8.5 | 42 | 7.5 | 26.5 |
| 9 | 42.5 | 8 | 27 |
| 9.5 | 43 | 8.5 | 27.5 |
| 10 | 44 | 9 | 28 |
| 10.5 | 44.5 | 9.5 | 28.5 |
| 11 | 45 | 10 | 29 |
| 11.5 | 46 | 10.5 | 29.5 |
| 12 | 46.5 | 11 | 30 |
| 12.5 | 47 | 11.5 | 30.5 |
| 13 | 48 | 12 | 31 |
| 14 | 49 | 13 | 32 |
| 15 | 50 | 14 | 33 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov