Kolo Cannondale Scalpel HT Carbon 2 29, dimljeno črna
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
Kolo Cannondale Scalpel HT Carbon 2 29
Na svoje bodo prišli predvsem kolesarji, ki cenijo nizko težo, imajo visoke tekmovalne ambicije in tisti, ki iščejo le najboljše iz ponudbe. Nameščene komponente so iz najvišjih serij proizvajalcev, pogosto pa jih dopolnjujejo karbonski deli. Za pravilno delovanje je potreben redni profesionalni servis.
| Okvir |
Scalpel HT Carbon, zasnova s proporcionalnim odzivom, PF30-83, stožčasta glavna cev, 55 mm verižna vrv, Speed Release 12 mm skozi os z obešalom UDH
|
| Vilica |
Lefty Ocho, 100 mm, komorni blažilnik z daljinskim zaklepom, vzmetni sistem OppO, stožčasti usmerjevalnik, 55 mm zamik
|
| Premikanje |
Shimano XT, 12 prestav
|
| Menjalnik |
Shimano XT
|
| Kaseta |
Shimano XT, 10-51T, 12 prestav
|
| Veriga |
Shimano SLX, 12 prestav
|
| Gonilke |
HollowGram, BB30 83MTB, OPI SpideRing, 34T, 55 mm veriga
|
| Zavore |
Shimano XT hidravlični disk, 180/160 mm rotorji SM-RT66
|
| Zavorne ročice |
Shimano XT hidravlični disk
|
| Platišča |
Stan's NoTubes Crest MK4, 28h, pripravljen za uporabo brez zračnic
|
| Pesta |
(F) HollowGram Lefty 60
(R) Shimano7110, prečna os 12x148 mm |
| Konice |
Švicarsko tekmovanje DT
|
| Pnevmatike |
(F) Schwalbe Racing Ray EVO, 29 x 2,25", SnakeSkin, Addix Speedgrip, pripravljen za uporabo brez zračnic,
(R) Schwalbe Racing Ralph EVO, 29 x 2,25", SnakeSkin, Addix Speed, pripravljen za uporabo brez zračnic |
| Sedežna opora |
Cannondale C1 Carbon, 27,2x400 mm
|
| Sedež |
Prologo Dimension NDR, Tirox tirnice
|
| Nosilec krmila |
Cannondale 3, 6061 Alloy, 31,8 mm, 7°
|
| Krmila |
Cannondale 1 Flat, Carbon, 31,8 mm, 9° nazaj, 760 mm
|
| Gripi |
Silikon Cannondale XC
|
| Sestava glave |
Integrirani, 1-1/8 do 1,5", zatesnjeni kotni ležaji
|
| Osrednja kompozicija |
Cannondale Alloy PressFit30
|
| Spol | Moški, Unisex |
| Leto modela | 2024 |
| Število prestav | 1x12 |
| Komplet | Shimano XT, Shimano SLX |
| Velikost | S, M, L, XL |
| Barva | črni dim |
| Material | karbon |
| Material kolesa | Aluminij |
| Premer kolesa | 29" |
| Zavore | Disk hidravlični |
| Vilica | Zračna |
| Hod vilice | 100 mm |
| Teleskopska sedežna opora | ne |
| ID izdelka | 278104 |
Gorsko, mestno in tekaško
| Velikost | Višina kolesarja |
|---|---|
| XS | 147-160 cm |
| S | 157-170 cm |
| M | 165-177 cm |
| L | 175-187 cm |
| XL | 182-195 cm |
| XXL | 193-205 cm |
| Velikost | Višina kolesarja |
|---|---|
| 44 | 154-160 cm |
| 48 | 160-170 cm |
| 51 | 165-175 cm |
| 54 | 170-180 cm |
| 56 | 177-185 cm |
| 58 | 182-193 cm |
| 61 | 190-200 cm |
| Velikost | Višina kolesarja |
|---|---|
| Univerzalno | 139-190 cm |
Vsa kolesa, ponujena v trgovini MTBIKER, so nova, nevožena, od uradnih distributerjev in vključujejo polno garancijo. Nekatere blagovne znamke ponujajo doživljenjsko garancijo na okvir po registraciji. Vse garancijske storitve so na voljo v prodajalnah MTBIKER, bodisi po osebnem dostopu bodisi po pošiljanju kolesa ali njegovih delov s kurirjem.
- Kolo je od proizvajalca vzeto iz škatle.
- Kolo je sestavljeno, preverjeno in nastavljeno (menjalnik, prestavna ročka, blažilec, vilica, kolesa ...).
- Kolo je skrbno zapakirano nazaj v škatlo in poslano
- Če kolo naročite za osebni prevzem ali dostavo na dom, vas bo kolo čakalo sestavljeno in pregledano.
- Če kolo naročite po kurirju na svoj naslov, morate doma storiti naslednje.:
- Odstranite kolo iz škatle in previdno odstranite zaščitno folijo in material.
- Namesti krmilo v prednji del (1 minuta, potreben je imbusni ključ 4 ali 5 mm).
- Namestitev sprednjega kolesa na vilico (1 minuta, orodje ni potrebno, če je kolo opremljeno s hitrim mehanizmom).
- Opusti vijake na glavi sestavi, poravnaj krmilo s kolesom, zategni zgornji vijak na vilici in nato zategni glavo sestavo (2 minuti, potreben je imbusni ključ 4 ali 5 mm).
- Namestitev pedala na gonilke, pri čemer je treba namazati navoj pedala in previdno namestiti na pravilno stran (1 minuta, potreben je 8 mm imbusni ključ ali 15 mm francoski ključ).
- Namesti sedežno oporo v okvir (10 sekund, orodje ni potrebno, če je okvir opremljen s sponko za hitro sprostitev).
- Napolni pnevmatike ter po potrebi vilice in amortizerje do zahtevanega tlaka (2 minuti, potrebna je tlačilka).
- Preveri zategovanje imbusov in hitrospustov (2 minuti, potreben je imbusni ključ 4 in 5 mm).
- Odpravi se na testno vožnjo! S kolesom ravnajte previdno, dokler se ne navadita drug na drugega. Če je kolo opremljeno s kolutnimi zavorami, bo njihovo delovanje od novega kolesa omejeno - polno moč bodo dosegle po 4-5 sunkovitih zaviranjih pri višjih hitrostih.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov